Innova IFA-039-R0432-015 FibaPrint® White Matte Paper 280g/m² 17" 432mm x 15m roll - Plot it Skip to Main Content
core_size
Core Size
3 inch
width__size
Width / Size
432mm / A2+ / 17"
media-finish
Media Finish
Matte Coated
Download
Download
Brochure
Innova IFA-039-R0432-015 FibaPrint® White Matte Paper 280g/m² 17" 432mm x 15m roll
Quantity
Would you like to talk to a specialist about this product?
Olmec
Olmec OLM-067 Photo Matte Archival – 17″ 432mm x 30m – 230gsm
Olmec OLM-067 Photo Matte Archival – 17″ 432mm x 30m &#821...
From
Olmec
Olmec OLM 72 Photo Metallic Lustre – 17″ 432mm x 30m – 260gsm
Olmec OLM 72 Photo Metallic Lustre – 17″ 432mm x 30m &#821...
From
All you need to know about the Innova IFA-039-R0432-015 FibaPrint® White Matte Paper 280g/m² 17″ 432mm x 15m roll
FEATURES:
  • Basic weight – 280g/m²
  • 2" core