MPN: OLM-064-R0610-030
24" Photo Satin 240gsm. RC inkjet paper with smooth satin finish, offers vibrant colour, sharp detail and reduced glare.
Quantity
Would you like to talk to a specialist about this product?
Make the Olmec OLM 64 Photo Satin Midweight – 24″ 610mm x 30m – 240gsm even better with one of our great bundles
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit maximus ultricies nunc in elementum.
Canon
Canon imagePROGRAF GP-2600S 24” A1 Printer
From
Canon
Canon imagePROGRAF PRO-2600 24″ A1 Printer
From
Epson
Epson SureColor P7300 24-inch Printer
Hahnemühle
Hahnemühle Glossy Photo Paper A4 Sample Pack
Hahnemühle
Hahnemühle Photo Paper A3+ Sample Pack
Hahnemühle Photo Silk Baryta X 310 24″ 610mm x 5m
HP
HP DesignJet Z6 24″ A1 PostScript Printer
Canon IJM262F Instant Dry Photo Paper Satin FSC 24″ 610mm x 30m – 190gsm
Canon IJM262F Instant Dry Photo Paper Satin FSC 24″ 610mm x 30m ...
Canon IJM263F Instant Dry Photo Paper Satin FSC® 24″ 610mm x 30m – 260gsm
Canon IJM263F Instant Dry Photo Paper Satin FSC® 24″ 610mm x 30m...
Hahnemühle Photo Silk Baryta X 310 24″ 610mm x 15m
Hahnemühle Sustainable Photo Satin 24″ 610mm x 30m – 220gsm
Hahnemühle Sustainable Photo Satin 24″ 610mm x 30m – 220gs...
Olmec
Olmec OLM 61 Photo Satin Heavyweight – 24″ 610mm x 30m – 260gsm
Olmec OLM 61 Photo Satin Heavyweight – 24″ 610mm x 30m &#8...
Olmec
Olmec OLM 64 Photo Satin Midweight – 17″ 432mm x 30m – 240gsm
Olmec OLM 64 Photo Satin Midweight – 17″ 432mm x 30m &#821...
Olmec OLM 64 Photo Satin Midweight – 44″ 1118mm x 30m – 240gsm
Olmec OLM 64 Photo Satin Midweight – 44″ 1118mm x 30m &#82...
All you need to know about the Olmec OLM 64 Photo Satin Midweight – 24″ 610mm x 30m – 240gsm