MPN: IFA-012-R0432-015
IFA12 17" - 315gsm. Soft textured natural white fine art paper, offering an archival, OBA free alternative to cotton rag media.
Quantity
Would you like to talk to a specialist about this product?
Make the Innova IFA-012 Soft Textured Natural White 17″ 432mm x 15m – 315gsm even better with one of our great bundles
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit maximus ultricies nunc in elementum.
Canon
Canon imagePROGRAF GP-2000 24″ A1 Printer
From
Epson
Epson SureColor SC-P5300 17” Photo Printer
From
Hahnemühle
Hahnemühle Matt FineArt Smooth Paper A3+ Sample Pack
Hahnemühle
Hahnemühle Matt FineArt Textured Paper A3+ Sample Pack
Hahnemühle Natural Line Photo Paper A3+ Sample Pack
Neolt
Neolt Q165 Desk Trim 100 A1 100cm Rotary Paper Trimmer
Hahnemühle Albrecht Dürer 17″ 432mm x 12m – 210gsm
Hahnemühle German Etching 17″ 432mm x 12m – 310gsm
Hahnemühle Museum Etching 17″ 432mm x 12m – 350gsm
Hahnemühle Sugar Cane 17″ 432mm x 12m – 300gsm
Innova
Innova IFA-011-R0432-015 Photo Cotton Rag 315g/m² 17″ 432mm x 15m roll
Innova IFA-011-R0432-015 Photo Cotton Rag 315g/m² 17″ 432mm x 15...
All you need to know about the Innova IFA-012 Soft Textured Natural White 17″ 432mm x 15m – 315gsm